Ngrohes dixhital CZ499R | Per shtepine

6,500 L

Ka stok

Me ekran dixhital. Me mbajtese per transportim te lehte. Me element ngrohjeje te larte. Material cilesor.

KODI: ngrohese-dixhitale-CZ499R Kategori: ,

NGROHES DIXHITAL CZ499R | PER SHTEPINE 

Nje ngrohese qeramike me telekomande e cila eshte praktike dhe e thjeshte ne perdorim.

Me kete ngrohese do te ndiheni te sigurt ne cdo moment pasi eshte I pajisur me një element ngrohje jashtëzakonisht të madh PTC,me dy opsione ngrohtesie.

Mund te perdoret nga cdo person ne familje pasi eshte shume praktik. Vjen me nje mbajtese me te cilen mund t’a transportoni lehtesisht nga njera dhome ne tjetren.

Me Ekran dixhital te lehte per t’u lexuar.

Me fuqi  te madhe ngrohje prej 1500W dhe gjithashtu me sensor mbrojtes per mbinxehjen.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Ngrohes dixhital CZ499R | Per shtepine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohes dixhital CZ499R | Per shtepine