Ndares Hdmi 1×4 porta | Hdmi Splitter

3,490 L

Ka stok

KODI: i-2120738 Kategori: ,

NDARES HDMI 1X4 PORTA | HDMI SPLITTER

Ndares HDMI 1 x 4 porta , i pershtatshem per personat qe duan te perdorin me shume se nje pajisje.

Suporton imazhe 3D, sistemet e zerit Dolby TrueHD dhe DTS-HD qe mund te perdoren me luajtesin.

Hyrje standarde HDMI deri ne 15metra, dalje deri ne 25 metra per 1080p. Gjithashtu 8 metra hyrje dhe dalje 8 metra kur rezolucioni eshte 4K.

Ndaresi 4×2 HDMI mundeson kater pajisje Hdmi te kalojne ose te ndahen lehtesisht ne dy monitore ose projektore te pajtueshem me Hdmi.

Zgjidhja ideale per ne shtepi, zyren, shkollen, sallen e konferencave , qender tregtare, hotel apo muze.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tergtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Fishe HDMI

Ngjyra

Be the first to review “Ndares Hdmi 1×4 porta | Hdmi Splitter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ndares hdmi ne shitje online dyqan taxi

Ndares Hdmi 1x4 porta | Hdmi Splitter