Mushama mbrojtese shiu per femije me figure rosaku

Ka stok

  • Mushama shiu
  • Materiali: fiber poliesteri
  • Per femije te moshave te ndryshme
  • Ngjyre transparente/e verdhe
KODI: g233323565 KATEGORIA:

MUSHAMA MBROJTESE SHIU PER FEMIJE

Mushama mbrojtese shiu per femije, e pershtatshme per ditet me shi ose ere. Kapuc i rregullueshem me kordon terheqes per te mbrojtur koken dhe veshet ne te gjitha drejtimet.

E lehte per t’u veshur dhe hequr pershtatet lehte me trupin e femijeve.

Te lehta ne peshe dhe te papershkueshme nga uji, perfekte per ditet me shi ose aktivitete ne natyre. Me mbrojtje totale nga shiu kjo mushama shiu do t’i mbaje femijet tuaj te thate dhe te ngrohte ne te gjitha kushtet e motit.

Karakteristika:

  • Mushama shiu
  • Materiali: fiber poliesteri
  • Per femije te moshave te ndryshme
  • Ngjyre transparente/e verdhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mushama

Main Menu

mushama per femije online ne dyqan taxi

Mushama mbrojtese shiu per femije me figure rosaku