Multicooker 4 ne 1 1400Watt DSP KC3040

8,790 L

Ka stok

 • Modeli DSP KC3040
 • Fuqia: 1400 W
 • Paneli: celik i presuar
 • Materiali i pllakes ngrohese: Alumin
 • Temperature e kontrollueshme: 60-230 °C
KODI: e2370255 Kategori: ,

MULTICOOKER 4 NE 1 DSP KC3040

Tenxhere elektrike me shume funksione 4 ne 1  ne nje pajisje te vetme multicooker nga DSP.  Me fuqi 1400 W dhe 4 cilesime te temperatures.

Kjo tenxhere pjek, zien, skuq dhe gatuan me avull cdo ushqim qe deshironi.

I pershtatshem per cdo vakt nga perimet tek peshku i zier ne avull, ushqimi per 3-5 persona do te gatuhet shume shpejt, i shijshem dhe i shendetshem.

Fuqia e larte 1400 W, paneli prej celiku special, kapaku prej alumini te presuar dhe kater aksesoret e tij e bejne te thjeshte dhe te shpejte gatimin e cdo pjate.

Enet cmontohen lehtesisht per t’u perdorur dhe per t’u pastruar.

Specifika:

 • Modeli DSP KC3040
 • Fuqia: 1400 W
 • Paneli: celik i presuar
 • Materiali i pllakes ngrohese: Alumin
 • Temperature e kontrollueshme: 60-230 °C
 • Madhesia e taves se thelle: 41x 24.5x 8 cm
 • Madhesia e skares per avull: 31×21x 0.5 cm
 • Funksioni: skuqje, pjekje, avull, zierje
 • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Multicooker

Main Menu

multicooker dsp online ne dyqan taxi

Multicooker 4 ne 1 1400Watt DSP KC3040