Mulli kafeje elektrik DSP KA3083

3,490 L

Ka stok

 • Marka: DSP
 • Modeli:KA3083
 • Fuqia: 120w
 • Per 2-12 filxhane
 • E lehte per tu pastruar
KODI: e2370256 Kategori: ,

MULLI KAFEJE ELEKTRIK KA3083

Mulli kafeje elektrik me dizajn inteligjent dhe vecori moderne, jo vetem qe sjell komoditet ne perpunimin e kafese, por gjithashtu ju ndihmon te krijoni vete kafe te shijshme dhe te fresket.

DSP KA3083 ju lejon te bluani lloje te ndryshme kafeje sipas shijes tuaj personale. Ju mund ta perdorni kete mulli kafeje per te bluar kafe te zeze, kapucino, ekspres, latte dhe shume lloje te tjera kafeje.

Menyra te ndryshme bluarje nga me e imeta ne ate te mesme dhe te trashe per te zgjedhur. Ky mulli kafeje ka gjithashtu nje rezervuar uji transparent, duke e bere te lehte per perdoruesit te vezhgojne ujin e mbetur.

Pervec kesaj, makineria ka gjithashtu nje filter te pastrueshem per te hequr cdo mbetje dhe per te ruajtur shijen e fresket te kafese.

Specifika:

 • Marka: DSP
 • Modeli:KA3083
 • Fuqia: 120w
 • 31 nivele bluarje
 • Per 2-12 filxhane
 • E lehte per tu pastruar

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mulli Kafeje

Main Menu

mulli elektrik per kafe online ne dyqan taxi

Mulli kafeje elektrik DSP KA3083