Mulli kafeje 200Watt First Austria FA-5486-1

3,900 L

Ka stok

MULLI KAFEJE 200WATT FA 5486-1

Mulli kafeje me motor te fuqishem 200 Watt dhe funksion nepermjet nje butoni. Pergatitja e kafese apo bluarja e arrave behet shpejt dhe lehte me kete pajisje praktike.

Funksionon gjithashtu si rrahese qumeshti duke prodhuar shkume kremoze ne me pak se nje minute.

Dy tehet e forta te celikut inox sigurojne rezultate te sakta cdo here. Madhesia kompakte dhe dizajni modern e bejne te lehte ruajtjen ne kuzhinen tuaj.

Karakteristikat:

  • 2 ene te levizshme prej celiku inox
  • 2 shpejtesi (automatike)
  • 2 tehe
  • Fuqia 200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mulli Kafeje

Ngjyra

Be the first to review “Mulli kafeje 200Watt First Austria FA-5486-1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5486 1 mulli kafeje online ne dyqan taxi

Mulli kafeje 200Watt First Austria FA-5486-1