Mulli elektrik per kafe dhe ereza DSP KA3025

3,490 L

Ka stok

  • Modeli: DSP KA3025
  • Tensioni:- 220 V
  • Frekuenca:- 500Hz
  • Fuqia:-650W
  • Kapaciteti: 100 gram
KODI: e23702117 Kategori: ,

MULLI ELEKTRIK PER KAFE

Bluani kafe dhe ereza te ndryshme me kete mulli elektrik nga DSP.

Ena e bluarjes eshte prej celiku te pandryshkshem me cilesi te larte, per te arritur saktesine e duhur te bluarjes se ingredienteve.

E perkryer per shtepi, zyre,  restorant, kafene, etj per te bluar ushqime te thata si kokrra kafeje, kikirike, fasule, bajame, ereza te ndryshme etj.

Shpejtesi e larte qe ju mundeson te bluani dritherat ne pluhur nga 30 sekonda deri ne tre minuta.

Specifika:

  • Modeli: DSP KA3025
  • Tensioni:- 220 V
  • Frekuenca:- 500Hz
  • Fuqia:-650W
  • Kapaciteti: 100 gram

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mulli Kafeje

Main Menu

mulli kafeje dhe erezash dsp ne dyqan taxi

Mulli elektrik per kafe dhe ereza DSP KA3025