Mulli elektrik blues kafeje DSP KA3001A

1,990 L2,090 L (-5%)

Ka stok

KODI: e23002 Kategori: ,

MULLI ELEKTRIK BLUES KAFEJE

Mulli elektrik blues kafeje me fuqi dalese 200watt dhe kapacitet 50gram.

Me sistem sigurie pajisja fillon te funksionoje vetem nese kapaku eshte puthitur ne menyren e duhur.

Grini kokrrat e plota te kafese shpejt dhe me efikasitet me kete mulli te fuqishem kafeje DSP. Do te siguroje nje arome te pasur dhe  kafe me shije me te mire.

Pervec kokrrave te kafese, bluesi mund te perdoret per copetimin ose bluarjen e arrave, farave, barishteve dhe erezave.

Specifika:

  • Tensioni:220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 200 W
  • Kapaciteti: 50g
  • Motor bakri i pastër AC 5420
  • Tas dhe tehe prej çeliku inox
  • Trup prej celiku
  • Sistemi i sigurise – funksionon vetem kur kapaku eshte i vendosur ne menyre te sigurt

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mulli Kafeje

Be the first to review “Mulli elektrik blues kafeje DSP KA3001A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mulli elektrik dsp online ne dyqan taxi

Mulli elektrik blues kafeje DSP KA3001A

1,990 L2,090 L (-5%)

Shto ne Shporte