Mprehese thikash Rosmarino – Quick Knife Sharpener

590 L

Ka stok

20165

KODI: 3830073441335 Kategori: , , , ETIKETIMI:

MPREHESE THIKASH – ROSMARINO

Mprehese thikash Rosmarino – Quick Knife Sharpener

  • Ideal per thika si te reja ne kuzhinen tuaj
  • I shpejte dhe teper efektiv
  • Fale tehut prej celiku inoks ju do arrni te keni thikat e mprehta ne vetem pak caste, vetem me nje kalim
  • Pajisur me 2 ndarje cka e ben te pershtatshem per te gjitha llojet e thikave
  • Këndi i mprehjes është 25-30 ° për rezultate perfekte dhe mprehtësi të jashtëzakonshme të thikës
  • Dizajni ergonomik i projektuar për dorën tuaj
  • Siguron qendrueshmeri dhe kualitet te larte
  • Perfekt per cdo kuzhine
  • Dimensionet: 20 x 6 x 5 cm
  • Kodi: VP0647

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Ngjyra

Be the first to review “Mprehese thikash Rosmarino – Quick Knife Sharpener”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mprehese thikash Rosmarino - Quick Knife Sharpener

WhatsApp chat