Mouse me fishe Lenovo Lecoo MS101

990 L

Ka stok

Me dizajn ergonomik, Mouse Lecoo do t;ju siguroje rehatine dhe komoditetin qe ju nevojitet gjate perdorimit te tij edhe per ore te gjata pune.

KODI: H-56789012 Kategori: ,

MOUSE ME FISHE LENOVO LECOO

Mouse me fishe Lenovo Lecoo lehtesisht i instalueshem thjesht plug and play.

I pershtatshem me cdo kompjuter apo laptop dhe i shpejte ne marrjen e komandave.

Ndjeshmeri e larte, baze jo e rreshqitshme dhe e qendrueshme per ore te gjata pune.

Kompakt dhe i sakte, mouse Lenovo eshte shume i rehatshem per t’u perdorur per zyre ose shtepi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse me fishe Lenovo Lecoo MS101”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse lenovo lecoo shitje online ne dyqan taxi

Mouse me fishe Lenovo Lecoo MS101