Motorr me telekomande per femije Motorcycle racing

2,190 L

Ka stok

KODI: b221210015 Kategori: , ,

MOTORR ME TELEKOMANDE PER FEMIJE

Motorr me telekomande te perfshire, perfekte per dhuraten e fundvitit per femijet tuaj.

Me funksione te plota kthimi ne te gjitha drejtimet, rrotullim 360 grade.

Permireson imagjinaten dhe kreativitetin duke ofruar ore te tera argetimi. E pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjec.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

,

Be the first to review “Motorr me telekomande per femije Motorcycle racing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

motociklet me telekomande femijesh online ne dyqan taxi

Motorr me telekomande per femije Motorcycle racing