Monopatine me ulese per femije

3,790 L

Ka stok

KODI: i23702111297 KATEGORIA:

MONOPATINE ME ULESE

Monopatine per femije e cila vjen me ulese dhe tre rrota per balance dhe ekuiliber me te mire. E pajisur dhe me doreze shtytese ne pjesen e pasme e cila mund te hiqet lehtesisht.

Scooteri ka drita tek rrotat per argetim maksimal te vogelusheve tuaj. I lehte dhe praktik, i pershtatshem per perdorim me
apo pa mbikqyerjen e prinderve fale dizajnit te sigurt.

Dizajn terheqes me drita ne pjesen e rrotave dhe peshe e lehte, femijet mund te kthejne lehtesisht majtas dhe djathtas monopatinen.

Specifika:

  • Scooter 5 ne 1
  • Ngiyrat: blu, jeshile, dhe pink
  • Timoni me nivele ulje – ngritje, sipas moshes
  • Per moshat 2 – 7 vjec

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Monopatine

Main Menu

monopatine per femije me ulese ne dyqan taxi

Monopatine me ulese per femije