Mjalte per potence Vip | 12 Bustina

2,000 L

Ka stok

KODI: mjalt-per-potence KATEGORIA:

MJALTE PER POTENCE VIP 12 BUSTINA

Mjalti i Mrekullueshëm është një burim i menjëhershëm i energjisë dhe rrit gjallërinë e mashkullit.Ky Mjaltë i pastër fortifikohet me një përzgjedhje të bimëve të ndryshme të xhunglës, duke përfshirë Xhensen Aziatike dhe Tribulus Terrestris.

Sot, shumica prej nesh vuan nga mbingarkesa dhe një mënyrë jetese stresuese që përfshin shumë konflikte fizike dhe emocionale.Përdorimi i stimuluesve kimikë ka efekte anësore të dëmshme të njohura dhe maskon përkohësisht simptomat, jo për t’i kuruar ato. Bimët janë mrekullia e natyrës që ka rezultate jashtëzakonisht shëruese duke e kthyer trupin në homeostazë.

Rrit epshin, zgjon deshiren seksuale.

Mjalti i Mrekullueshëm ka 12 pako, ju mund të shijoni një paketë çdo ditë pas vaktit. Këshillohet të pini një ose dy gota ujë pas konsumimit te paketës. Mund të duhen 25-40 minuta për të ndjerë efektin e mjaltit të mrekullueshëm. Efektet mund të zgjasin 48 orë.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mjalte per potence Vip | 12 Bustina”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mjalte per potence 12 bustina bli online dyqan taxi

Mjalte per potence Vip | 12 Bustina