Mjalt Manuka Premium | Mjalti me i mire

6,890 L8,490 L

  • Përmasat e produktit 98 x 98 x 98 cm.
  • Pesha neto 250 gram.
  • Mjalt cilesor me shije te pasur.
  • I certifikuar.
Pastro
KODI: mjalt-manuka-premium Kategori: ,

MJALT MANUKA PREMIUM

Mjalt Manuka Premium është pergatitur me përsosmëri per ju, çdo luge është një shije e vërtetë cilësie e pakonkurueshme nga asnjë markë tjetër. Mjalti i cili do te pelqehet nga te gjithe familjaret tuaj.

MJALTI ME I MIRE DHE ME CILESOR PER JU

Mjalti Manuka Premium është testuar dhe çertifikuar për nivelet e garantuara UMF, nga Laboratorët e çertifikuar dhe të akredituar në Zelandën e Re. Mjalti Manuka Premium eshte me etiketë duke ju dhënë besim dhe siguri në zgjedhjen tuaj.

Nje mjalt i cili pervecse ka nje cilesi te larte dhe nje shije te pasur, sherben gjithashtu pozitivisht ne shendetin tuaj dhe te familjareve tuaj.

Mjalti Manuka premium i Manuka South është i papërpunuar dhe i pasterizuar. Kjo do të thotë që të gjithë lëndët ushqyese të dobishme do të ruhen gjate dhe ne cdo moment perdorimi. Mbahet ne nje enë qelqi, e cila mund të riciklohet dhe të ripërdoret. Për paketimin eshte perdorur vetëm dru ahu i certifikuar nga FSC në mënyrë të qëndrueshme.

Specifikat:mjalt manuka premium cilesor bli online dyqan taxi
  • Përmasat e produktit 98 x 98 x 98 cm.
  • Pesha neto 250 gram.
  • Mjalt cilesor me shije te pasur.
  • I certifikuar.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.25 g/kg
UMF

Manuka Premium 0.5 Kg, UMF 8+, UMF 10+, UMF 12+

Be the first to review “Mjalt Manuka Premium | Mjalti me i mire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mjalt manuka premium blerje online dyqan taxi

Mjalt Manuka Premium | Mjalti me i mire

6,890 L8,490 L

Shto ne Shporte