Mixer per Milkshake | Mixer Hoping

2,990 L

Ka stok

  • Krijoni smoothie, milkshake, koktejle apo kafe ne shtepine tuaj.
  • Motorr 100Watt.
  • Kapaciteti kupes 500 ml.
  • Praktik dhe i lehte per t’u pastruar.
  • I sigurt ne perdorim.
KODI: mixer-hoping KATEGORIA:

Mixer per Milkshake | Mixer Hoping

Shijoni milkshake,kapucino,kafe te ftohte, koktejl apo edhe smothie me Mixer per Milkshake. Te gjitha keto ne nje produkt te vetem.

Shijoni koktejle me miqte tuaj ne shtepi.

I perbere nga një motor 100 Watt dhe vjen me një kapacitet prej 500 ml. Një ndërprerës i integruar i sigurisë parandalon funksionimin pa kupën në vend ku duhet te jete. Ky funksion e bene kete mixer shume te sigurt ne perdorim.

Mixer multifunksional dhe praktik

Jo vetëm që është kjo e shkëlqyeshme për pije, por mund të përdoret gjithashtu për përzierjen e gjelit të zbritjes, rrahjen e vezëve dhe shumë më tepër.
MOTOR I FUQISHEM 100W – Pajisur me një motor të fuqishëm dhe të besueshëm 100W dhe dy cilësime shpejtësie (të Ulët dhe të Lartë) për të krijuar smoothie ose kafe te ndryshme per ju, dhe per te afermit tuaj.

Kupa çeliku me nje kapacitet prej 500ml
The Makineria Milkshake përmban një çelës sigurie të integruar dhe nuk do të funksionojë pa gotën e bashkuar në mënyrë të sigurt.

Gjithashtu, kembezat e mbajnë mixerin të sigurt dhe të fiksuar ne vendin ku e keni vendosur.

SPECIFIKAT
mixer per kafe bli online ne dyqan taxi
  • Kupa çeliku me nje kapacitet prej 500ml
  • Motor i fuqishem 100W
  • I sigurt ne perdorim
  • I lehte per t’u pastruar.
  • Krijoni smoothie, milkshake, koktejle apo kafe ne shtepine tuaj.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimet me te mira ne treg!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mixer per Milkshake | Mixer Hoping”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mixer per Milkshake | Mixer Hoping

WhatsApp chat