Mirascreen MX Wireless Display 1080p

2,200 L

Ka stok

 • Konsumi ultra i ulët i energjisë dhe me nxehtësi të ulët.
 • Projektor mbështetës me ndërfaqen e daljes HDMI.
 • Me dizajn kompakt dhe të lëvizshëm për bartje të lehtë.
 • Lidh dhe luaj, nuk ka nevojë për fisha te panevojshme.
KODI: mirascreen-mx Kategori: , ,

MIRASCREEN MX WIRELESS DISPLAY 1080P

Mirascreen WiFi 2.4 G është një pajisje e veçantë për të lidhur  telefonat tuaj inteligjentë / Tablet PC / Notebook në një pajisje tjetër me ekran të madh me ndërfaqe HD (të tilla si, HDTV, monitor & projektor, etj) përmes lidhjes WiFi.

Gjithashtu, mbështet standarde të njohura, të tilla si, Miracast, DLNA dhe Airplay të cilat përmirësojnë HDTV / projektorin / monitorin tuaj me fole të hyrjes HD. Për më tepër, Marrësi i Ekranit WiFi mund të transmetojë video, të shfletojë internetin, të shikojë fotografi, etj.

Mirascreen gjithashtu perdor Wireless WiFi i cili përdor protokollin standard Miracast. Mirascreen Wireless nuk është i pajtueshëm me Netflix dhe Amazon Video Clients. Ai mbështet vetëm versionin në internet. Marrësi i Ekranit Wireless WiFi nuk është i pajtueshëm me Windows OS.

Specifikat:mirascreen mx
 • Konsumi ultra i ulët i energjisë dhe me nxehtësi të ulët.
 • Projektor mbështetës me ndërfaqen e daljes HDMI.
 • Me dizajn kompakt dhe të lëvizshëm për bartje të lehtë.
 • Lidh dhe luaj, nuk ka nevojë për fisha te panevojshme.
 • Modeli: MX
 • Ngjyra: E zezë, Rozë, Blu
 • CPU: AM825X
 • Pa tel: 802.11n 2.4GHz
 • Formati i videos: DIVX, AVI, WMV, MKV, MOV, RM, RMVB, etj
 • Formati i audios: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, etj.
 • Formati i figurës: JPEG, BMP

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mirascreen MX Wireless Display 1080p”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mirascreen mx wireless display

Mirascreen MX Wireless Display 1080p