Mikrofon universal BOYA BY-MM1 Recording Microphone

2,900 L

Ka stok

KODI: i-99878999 Kategori: ,

MIKROFON UNIVERSAL BOYA BY MM1

Mikrofon universal BOYA BY-MM1 eshte projektuar posacerisht per te permiresuar cilesine e zerit te videove ne baze te mikrofonave te integruar.

Me kabllon TRS dhe kabllon dalese TRRS te perfshire, ai mund te perdoret ne telefona inteligjente, kamera, videokamera, regjistrues audio, PC dhe pajisje te tjera regjistrimi audio/video.

Permasa kompakte dhe konstruksion alumini me peshe te lehte per transport. Dizajni i plug and play, nuk ka nevoje te shqetesoheni per statusin e baterise.

Me montim kunder goditjes, qe do te zvogeloje ne menyre efektive dridhjet e padeshiruara, kabllon dhe zhurmen e trajtimit.

I pajisur me gezof kunder eres, e cila perdoret posacerisht per te minimizuar zhurmen e eres dhe mjedisit rrethues.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Mikrofon universal BOYA BY-MM1 Recording Microphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon boya my mm1 online ne dyqan taxi

Mikrofon universal BOYA BY-MM1 Recording Microphone