Audio Adapter Moxom | Adaptor karikimi

990 L

Ka stok

KODI: audio-adapter-moxom Kategori: , , ,

AUDIO ADAPTER MOXOM | ADAPTOR KARIKIMI

Adapter audio i pershtatshem me te gjitha paisjet qe kane nje porte Lightning.

Dizajn modern, ne permasa te vogla dhe praktik per tu marre kudo qe ju nevojitet me vete.

Material cilesor rezistent ndaj konsumit dhe afatgjate ne perdorim.

Pajisja funksionon jo vetem si nje adapter muzike nga lightning ne aux por gjithashtu si nje adapter per karikimin e pajisjeve.

Karakteristika

Marka: MOXOM
Modeli: MX-AX16
Lloji: adaptor iphone ne 3.5 mm
Suporton daljen audio (muzike), hyrjen audio (telefonate)


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Audio Adapter Moxom | Adaptor karikimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

moxom audio adapter blerje online ne dyqan taxi

Audio Adapter Moxom | Adaptor karikimi