Pershtates USB-C ne kufje 3,5 mm Digital Audio Adapter

1,800 L

Ka stok

KODI: h-4589920 Kategori: ,

PERSHTATES USB C NE KUFJE 3.5MM

Pershtates me porta Usb C ne kufje per te gjitha pajisjet qe nuk kane porte 3.5mm duke ofruar zgjidhjen optimale.

Duke perdorur kete pershtates, mund te degjoni audio nga telefoni juaj inteligjent duke perdorur kufjet me fisha 3,5 mm.

Ofron audio me cilesi ultra te larte duke konvertuar skedaret dixhitale ne analoge (deri në 24bit/192Khz).

Karakteristikat:

  • Dizajn kompakt dhe i lehte qe mund te merret kudo
  • Ju lejon te degjoni audio duke perdorur kufjet me porte 3,5 mm
  • I qendrueshem, rezistent ndaj konsumit
  • E pajtueshme me pajisjet Samsung me porte USB-C qe nuk kane porten 3,5 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Fishe Audio Video

Ngjyra

Be the first to review “Pershtates USB-C ne kufje 3,5 mm Digital Audio Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pershtates usb c ne aux shitje online ne dyqan taxi

Pershtates USB-C ne kufje 3,5 mm Digital Audio Adapter