Mirascreen K4 – Wifi Dongle Receiver – HD TV Stick

2,300 L

Ka stok

Karakteristika
Pasqyrim i pamjeve qe shfaqen ne ekranin e telefonit tuaj ne ekranin e televizorit.
Lidhje pa kabllo te ngaterrueshem.
Suporton pajisjet iOS 8.0 dhe me siper, Android 4.2 dhe me siper.
Instalim i lehte.
Video HD.
KODI: Mirascreen-K4-Wifi-Dongle-Receiver-HD-TV-Stick KATEGORIA:

Mirascreen K4 – HD TV Stick

Mirascreen K4 – Wifi Dongle Receiver – HD TV Stick

Karakteristika
Pasqyrim i pamjeve qe shfaqen ne ekranin e telefonit tuaj ne ekranin e televizorit.
Lidhje pa kabllo te ngaterrueshem.
Suporton pajisjet iOS 8.0 dhe me siper, Android 4.2 dhe me siper.
Instalim i lehte.
Video HD.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

wifi Dongle

Be the first to review “Mirascreen K4 – Wifi Dongle Receiver – HD TV Stick”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mirascreen K4 - Wifi Dongle Receiver - HD TV Stick

Mirascreen K4 - Wifi Dongle Receiver - HD TV Stick