Mini tavoline druri me tabaka

1,690 L

Ka stok

  • Tavoline e palosshme
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Bambu
  • Permasa rreth: 50 x 30cm
KODI: i23702111243 Kategori: ,

MINI TAVOLINE DRURI

Kjo mini tavoline druri me tabaka servirje do te jete menyra e shkelqyer per te sherbyer mengjesin. Konsumoni mengjesin tuaj ne nje dite pushimi ne komoditetin e shtratit me kete tavoline te palosshme.

Unike dhe me perberje dru bambuje. Me kembe qe hapen dhe mbyllen mund ta perdorni si tavoline ose tabaka.

Doreza mbajtese per transport te lehte ne ambiente te ndryshme. Buzet e ngritura te tabakase parandalojne renien e sendeve perreth.

Karakteristika:

  • Tavoline e palosshme
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Bambu
  • Permasa rreth: 50 x 30cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

mini tavoline per servirje mengjesi ne dyqan taxi

Mini tavoline druri me tabaka