Mini ngrohese murale | Portative | Flame Heater

2,290 L

Ka stok

Karakteristika
 • Kontroll i ngroheses nga distanca.
 • Kursen energji.
 • Teknologjia e ngrohjes qeramike PTC.
 • Termostat i rregullueshem dhe timer On/Off.
KODI: L-mini-flame-heater-ngrohese-murale Kategori: ,

Mini ngrohese murale | Portative | Flame Heater

Mini ngrohese murale | Portative | Flame Heater

Karakteristika
 • Kontroll i ngroheses nga distanca.
 • Kursen energji.
 • Teknologjia e ngrohjes qeramike PTC.
 • Termostat i rregullueshem dhe timer On/Off.
 • E vogel, e lehte per t’u perdorur.
 • E shkelqyeshme per udhetimet tuaja.
 • Shkalle e konvertimit elektrotermik, ngrohje e shpejte, uniforme dhe e shpejte.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Mini ngrohese murale | Portative | Flame Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mini ngrohese murale | Portative | Flame Heater

Mini ngrohese murale | Portative | Flame Heater