Mini HDMI 2AV – HD Video Converter – Blerje Online

1,690 L

Ka stok

Mundeson lidhjen analoge te perebere ne daljen HDMi 1080p e shfaqur ne HDTV. Siguroni perpunim te perparuar te sinjalit me saktesi te madhe , ngjyra, detaje dhe rezolucione te larta.

KODI: 7890586851591 Kategori: ,

MINI HDMI 2AV – HD CONVERTER

Mini HDMi 2AV – Hd Converter

Mundeson lidhjen analoge te perbere ne daljen HDMi 1080p e shfaqur ne HDTV. Siguroni perpunim te perparuar te sinjalit me saktesi te madhe, ngjyra, detaje dhe rezolucione te larta.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fisha

Be the first to review “Mini HDMI 2AV – HD Video Converter – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe mini HDMi 2AV cable dyqan taxi dyqan online

Mini HDMI 2AV - HD Video Converter - Blerje Online