Mini boks muzike me Bluetooth Xiaomi Mi

2,900 L

Ka stok

KODI: i-23456770 Kategori: ,

MINI BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH

Mini boks muzike me lidhje Bluetooth 5.0 dhe dizajn te papershkueshem nga uji.

Mund ta merrni kudo me vete fale permasave kompakte dhe praktike te tij 8,6 centimetra ne diameter dhe peshes se lehte prej 182 gram.

Tingull me cilesi te larte me strukture te brendshme te shkelqyer, bere nga materiale rezistente per perdorim afatgjate.

Boksi me Bluetooth i ri Mi Portable perbehet nga njesi magnetike e dyfishte me diafragme fiber dhe radiator pasiv, duke rezultuar ne nje tingull te jashtezakonshem me frekuenca te larta te qarta dhe bas te thelle.

I pajisur me porte usb C i pershtatshem per te gjitha pajisjet e tjera qe suportojne hyrje C.

  • xiaomi mi portable bluetooth speaker online ne dyqan taxi

Specifika:

  • Marka: Xiaomi
  • Altoparlant Bluetooth
  • Materiali: ABS + PC
  • Hidroizolimi: IP55
  • Bluetooth Versioni: 5.0
  • Distanca efektive: 10 metra
  • Bateria 2000 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini boks muzike me Bluetooth Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks muzike xiaomi mi shitje online ne dyqan taxi

Mini boks muzike me Bluetooth Xiaomi Mi