Mini boks me drita LEXUCO LSPK-A33

1,390 L

Ka stok

KODI: i239055 Kategori: ,

MINI BOKS ME DRITA LEXUCO

Mini boks me drita shumengjyreshe, per me shume volum per muziken tuaj te preferuar.

Opsione te shumefishta per lidhje me pajisje te tjera, me mikrofon, usb, karte memorie, telefon, FM.

I perputhshem me nje sere telefonash celulare Bluetooth, kompjuter dhe pajisje te tjera audio.

Efikasitet i larte, transmetim i qendrueshem me vale dhe performance kunder nderhyrjeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini boks me drita LEXUCO LSPK-A33”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

box mini lspk a33 online ne dyqan taxi

Mini boks me drita LEXUCO LSPK-A33