Mini adaptore XO NB149 per trasmetimin e te dhenave

550 L

Ka stok

  • Mini adaptor XO NB149
  • USB ne Micro
  • Micro ne Type C
  • Micro ne Lightning
  • Type C ne Lightning 
KODI: I-72121271 Kategori: ,

MINI ADAPTORE XO NB149

Mini adaptore XO qe mundesojne ngarkimin dhe transmetimin e te dhenave.

Te pajtueshme me telefonat inteligjente, tabletet, laptopet etj.

Sinkronizim i menjehershem per transferim super te shpejte.

Adapteri ka permasa praktike eshte kompakt per ta marre me vete kurdo qe ju nevojitet.

I disponueshem ne

  • USB ne Micro
  • Micro ne Type C
  • Micro ne Lightning
  • Type C ne Lightning 

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Mini adaptore XO NB149 per trasmetimin e te dhenave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini adapter usb blerje online ne dyqan taxi

Mini adaptore XO NB149 per trasmetimin e te dhenave