Adapter 4ne1 Earldom | External Card Reader

1,500 L

Ka stok

KODI: adaptor-earldom Kategori: ,

ADAPTER 4NE1 EARLDOM

Adapter Earldom – lexues i jashtem i kartave me shume funksione per lidhes lightning iOS, Mikro, Type-C dhe USB.

Trasmetuesi ideal i te dhenave pasi ju kursen jo vetem kohe por edhe shpenzime te teperta per adaptore te ndryshem, ne vetem nje pajisje.

I pajtueshem me iOS, Micro USB, Type-C dhe kompjuter.

Dizajn kompakt, i lehte dhe i levizshem me madhesi xhepi dhe 4 porta, ai jo vetem ploteson nevojat tuaja te ndryshme por edhe i lehte per ta marre me vete kudo qe ju nevojitet.

Adaptor me transmetim te shpejte dhe te qendrueshem i te dhenave, nje film HD kerkon vetem rreth 1 minute.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Adapter 4ne1 Earldom | External Card Reader”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter multifunksional earldom ne shitje online dyqan taxi

Adapter 4ne1 Earldom | External Card Reader