Mikser ushqimi per kuzhine RAF R3079

1,490 L

Ka stok

 • Motor i fuqishem
 • Tas me kapacitet 2L
 • 2 thika celiku inox me cilesi te larte
 • Marka: RAF
 • AC 220-240V
 • Fuqia: 600 W
KODI: e232330 Kategori: ,

MIKSER USHQIMI RAF R3079

Ky mikser elektrik i ushqimit mund te bluaje mishin, frutat, perimet, qepet, hudhrat, dhe ushqimin per femije ne sekonda vetem duke shtypur butonin.

Gjithcka eshte kaq e lehte. Tehet prej celiku inoks jane te qendrueshme dhe kunder deformimit. Kushineta e integruar do zvogeloje ne menyre efektive zhurmen e motoreve me shpejtesi te larte, duke krijuar nje mjedis te qete gatimi.

Kapaciteti i madh 2L eshte perfekt per 2 deri ne 3 persona, i pershtatshem per perdorim shtepiak.

Specifika:

 • Motor i fuqishem
 • Tas me kapacitet 2L
 • 2 thika celiku inox me cilesi te larte
 • Marka: RAF
 • AC 220-240V
 • Fuqia: 600 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender ushqimi raf online ne dyqan tax

Mikser ushqimi per kuzhine RAF R3079