Mikser elektrik ushqimesh 650Watt

Ka stok

  • Mikser elektrik ushqimesh
  • Fuqi 650Watt
  • 4 tehe celiku
  • Ene 0.5L
KODI: e23702102 Kategori: ,

MIKSER ELEKTRIK USHQIMESH

Ky mikser elektrik ushqimesh eshte nje mjet thelbesor ne cdo kuzhine. Pajisja eshte ideale per te copetuar qepe te njoma, hudhra, perime, mish te grire, arra, etj.

Keni deshire te beni nje pesto te shijshme, mish te grire ne shtepi ose keni nevoje per te pergatitur pure? Ky mikser elektrik ushqimesh do ti pergatisi te gjitha ne pak caste.

Perbehet nga 4 tehe celiku inox. Kjo siguron qe perzierja juaj te behet shume shpejt dhe lehte.

Mund te cmontohet plotesisht dhe komponentet jane te sigurt per larje ne lavastovilje.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

mikser elektrk ushqimesh online ne dyqan taxi

Mikser elektrik ushqimesh 650Watt