Mikser dore 400Watt Wolf WF-763

1,890 L

Ka stok

  • Mikser dore
  • Fuqi 400Watt
  • Modeli Wolf WF-763
  • Shtate shpejtesi
KODI: e2370295 Kategori: ,

MIKSER DORE 400WATT

Mikser dore me fuqi 400watt per cdo kuzhine, per trazimin, perzierjen e ingredienteve ushqimore, rrahjen e vezeve per embelsira etj.

E pajisur me pjese metalike te ndashme, ky mikser dore do te jete bashkepunetori juaj ideal ne kuzhine. Shijoni embelsirat e pergatitura vete ne shtepi me kete pajisje shumefunksionale.

Me 7 shpejtesi te ndryshme per te zgjedhur ate qe ju nevojitet sipas gatimit te deshiruar.

Specifika:

  • Mikser dore
  • Fuqi 400Watt
  • Modeli Wolf WF-763
  • Shtate shpejtesi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mikser

Main Menu

mikser dore 400w online ne dyqan taxi

Mikser dore 400Watt Wolf WF-763