Mikser brumi profesional 7 dhe 8 liter DSP Stand mixer

15,190 L16,190 L

7 litra8 litra
Pastro
KODI: d23248671 Kategori: ,

MIKSER BRUMI PROFESIONAL DSP

Mikser brumi profesional me kapacitet 7 dhe 8 liter per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

Dizajn i qendrueshem i struktures per te siguruar qe pajisja te funksionoje ne menyre te qendrueshme per nje kohe te gjate.

Te pajisur me kapak transparent mbi enen trazuese per te parandaluar derdhjen apo sperkatjen e siperfaqes jashte saj.

Specifika:

Mikser DSP KM3051A

 • Kapacitet 8 litra
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1500 W
 • Tas celiku inox 8L i ndashem me kapak
 • 6 shpejtesi + puls

Mikser DSP KM3057

 • Kapacitet 7 litra
 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1300 W
 • Mbulese plastike ABS
 • Tas perzierjeje 7L inox
 • Motor i fuqishem 8840 AC m
 • Celesi rrotullues me 8 shpejtesi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Kapaciteti

7 litra, 8 litra

Be the first to review “Mikser brumi profesional 7 dhe 8 liter DSP Stand mixer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

brumatrice dsp online ne dyqan taxi

Mikser brumi profesional 7 dhe 8 liter DSP Stand mixer

15,190 L16,190 L

Shto ne Shporte