Mikrovale loder per femije Mini microwave

1,450 L

Ka stok

KODI: b221210016 Kategori: , ,

MIKROVALE LODER PER FEMIJE

Mikrovale loder ne miniature per femije me dere qe hapet, pjate qe rrotullohet dhe buton fikje/ndezje.

Te bera nga materiale te cilesise se larte, mikrovala loder pastrohent lehtt dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Drita LED imiton driten “ngrohese” te mikrovales.

Karakteristika:

  • Mikrovale mini loder
  • Me dere te hapshme dhe pjate rrotulluese
  • Drite led qe ngjan me ate te nje mikrovale te vertete

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Be the first to review “Mikrovale loder per femije Mini microwave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrovale mini per femije online ne dyqan taxi

Mikrovale loder per femije Mini microwave