Mikrovale 700Watt BOMA BM-20MX81-L

Ka stok

  • Modeli: BM-20MX81-L
  • Kapaciteti: 20L
  • Fuqia: 700 W
  • Dimensionet: 47.8 x 38.2 x 28.8 cm

MIKROVALE 700WATT BM-20MX81-L

Mikrovale kompakte dhe shume e nevojshme, eshte ideale per cdo kuzhine. Duke gatuar nje shumellojshmeri vaktesh brenda pak minutash, kjo mikrovale e ruan ushqimin te ngrohte.

Ka nje kapacitet prej 20 litrash dhe fuqi 700 W, per te ngrohur shpejt ushqimin.

Paneli manual i kontrollit ofron nje zgjedhje prej 5 niveleve te fuqise, gjithashtu edhe opsionin e shkrirjes se ushqimeve te ngrira.

Vellimi i furres me mikrovale eshte 20 litra e mjaftueshme per te ngrohur nje pjese shume te madhe te ushqimit.

Mund te zgjidhni opsionin me te pershtatshem per çdo lloj ushqimi specifik si ne gradim ashtu edhe ne kohe.

Specifika:

  • Modeli: BM-20MX81-L
  • Kapaciteti: 20L
  • Fuqia: 700 W
  • Dimensionet: 47.8 x 38.2 x 28.8 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mikrovale

Main Menu

mikrovale boma blerje online ne dyqan taxi

Mikrovale 700Watt BOMA BM-20MX81-L