Mi Smart band 4C ne shitje online | Byzylyk inteligjent

2,900 L

Ka stok

 • Mi smart band 4c
 • Njoftime per telefonata dhe mesazhe.
 • Monitorimi i rrahjeve te zemres PPG
 • Ekran TFT me ngjyra me rezolucion 120 x 220
 • Karikim direkt permes USB se integruar
KODI: mi-smart-band-4c Kategori: ,

MI SMART BAND 4C

Byzylyk inteligjent Mi smart band 4c me ekran 1,08 inc ne forme drejtkendeshe.byzylyk inteligjent smart band mi 4c ne shitje online dyqan taxi

I pajisur me funksionet e sensorit te rrahjeve te zemres, monitorimin e gjumit, modalitete sportive, ecja, ciklizmi dhe lajmerimi per qendrimin e gjate ulur.

Gjithashtu smart band 4c mundeson versionin Bluetooth 5.0.

Ky byzylyk inteligjent  ushqehet nga nje bateri 130 mAh, e cila kur karikohet plotesisht mund te zgjase gati dy jave.

E bere nga material i bute per lekuren dhe i rehatshem per tu mbajtur ne perditshmeri.

Smart band 4c ne shitje

 • Njoftime per telefonata dhe mesazhe.
 • Monitorimi i rrahjeve te zemres PPG
 • Ekran TFT me ngjyra me rezolucion 120 x 220
 • Karikim direkt permes USB se integruar
 • Pese modalitete sportive
 • Funksionet: monitorimi i gjumit, hapat , kaloritëee djegura, distanca, kujtesa e qendrimit ulur dhe matja e rrahjeve te zemres.
 • Bateri 130 mAh deri ne 14 dite ne varesi te perdorimit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mi Smart band 4C ne shitje online | Byzylyk inteligjent”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart band mi 4c ne shitje online dyqan taxi

Mi Smart band 4C ne shitje online | Byzylyk inteligjent