Mbulese mushama transparente per karroce

1,290 L

Ka stok

  • Mbulese karroce
  • Material mushama transparente
  • Me zinxhir hapes
  • E papershkueshme nga uji
KODI: i237021136 Kategori: ,

MBULESE MUSHAMA PER KARROCE

Mbulese material mushama transparente per karroce bebesh.

Lehtesisht per tu hequr dhe vendosur, kjo mbulese eshte produkt i domosdoshem per karrocen ne ditet me shi.

Bere nga materiali EVA me cilesi te larte, pa arome, i bute ne prekje, i papershkueshem nga uji. Zinxhiri eshte gjithashtu i bere nga materiali i papershkueshem nga uji per te parandaluar shiun. Ideale per mbrojtje nga era, shiu, i ftohti dhe pluhuri.

Permasa universale me madhesi te veterregullueshme pershtatet me shumicen e karrocave. Mund te paloset dhe futet ne canten tuaj kur nuk perdoret per te kursyer hapesire.

Specifika:

  • Mbulese karroce
  • Material mushama transparente
  • Me zinxhir hapes
  • E papershkueshme nga uji

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese transparente per karroce ne dyqan taxi

Mbulese mushama transparente per karroce