Mbulese me zinxhir per veshjet ne dollap

890 L1,090 L

  • Materiali: PEVA
  • Ngjyra: E tejdukshme
  • Madhesia S: 37x38x70cm / Masa L: 60x30x110cm
  • Mbyllja: me zinxhir
smalllarge
Pastro
KODI: i23702111157 Kategori: ,

MBULESE ME ZINXHIR PER VESHJET

Mbulese mbrojtese me zinxhir per veshjet ne dollap, me material te papershkueshem nga pluhurat dhe lageshtia.

E tejdukshme me zinxhir, rrobat mund te shihen dhe vendosen/hiqen lehtesisht. Ne pjesen e siperme  ka ngjitese per ti vendosur ne raftet e garderobeve me lehtesisht.

Mbani rrobat tuaja larg pluhurit, lageshtires dhe qimeve te kafsheve shtepiake.

Lehte per tu palosur dhe marre per udhetime. I pershtatshem per t’u pastruar me lecke te lagur per t’u fshire, ose uje per t’u lare.

Specifika:

  • Materiali: PEVA
  • Ngjyra: E tejdukshme
  • Madhesia S: 37x38x70cm / Masa L: 60x30x110cm
  • Mbyllja: me zinxhir

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbulesa

Masa

small, large

Main Menu

mbulese rrobash me zinxhir ne dyqan taxi

Mbulese me zinxhir per veshjet ne dollap

890 L1,090 L

Shto ne Shporte