Mbulese mbrojtese per lavatricen ne shitje | Bli Online

1,190 L

Ka stok

  • Mbulese per lavatricen.
  • Pajisur me zinxhire.
  • Me izolim perfekt.
  • E papershkrueshme nga uji.
  • Material Peva.
KODI: Machine Cover-Mbulese lavatrice Kategori: , ,

MBULESE PER LAVATRICEN

MBULESA MBROJTESE PER LAVATRICEN-MACHINE COVER

Mbulese mbrojtese per lavatricen e ideuar per te mbrojtur ate nga pluhurat, depertimi i ujit, temperaturat e ndryshme te mjedisit etj.

mbulese mbrojtese lavatrice bli online dyqan taxiKeto mbulesa jane te ndertuara nga materiali PEVA, te papershkrueshme nga uji, pluhururi, rrezet e diellit etj. Duke siguruar jetegjatesi te madhe per makinen tuaj larese.

Ajo ka izolimin perfekte sidomos ndaj temperaturave te larta.

Mbulesa ka nje zinxhire i cili mund te hapet dhe mbyllet sa here qe ju perdorni makinen tuaj larese.

Fale ketij mbulimi lavatricja juaj do kete nje dizajn shume te bukur duke u pershtatur me shijet tuaja personale ne arredimin e shtepise.

Permasat ne gjendje 63x58x85cm, 55x58x87cm dhe 83x46x83cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

Mbulesa

Ngjyra

Be the first to review “Mbulese mbrojtese per lavatricen ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulese mbrojtese lavatrice bli online dyqan taxi

Mbulese mbrojtese per lavatricen ne shitje | Bli Online