Mbulese krevati Svilanit Lux Dream, 155×200, Bardhe

2,790 L

Ka stok

161267-1

KODI: 3838716552653 Kategori: , ETIKETIMI:

Mbulese krevati Svilant

Mbulese Krevati Svilant-prej pambuku

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku.
  • Mbrojtje ndaj pluhurit, papastërtisë dhe teper dekorative.
  • Me nje dizanj te bukur gjethesh.
  • Ngjyre e bardhe.
  • Dimensione: 155 x 200 cm
  • Kodi: VP0130.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Mbulesa

Be the first to review “Mbulese krevati Svilanit Lux Dream, 155×200, Bardhe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese krevati Svilanit Lux Dream, 155x200, Bardhe