Mbulesa per karrige me printe te ndryshme

Ka stok

KODI: i23702137 Kategori: ,

MBULESA PER KARRIGE

Mbulesa te gatshme per karrige me printe te ndryshme dizenjosh per te perzgjedhur. Te bera nga material elastik cilesor do te pershtaten me se mir me karrigen.

Mbulesat dekorative te karrigeve do te transformojne karrigen tuaj te vjeter me nje pamje te re ne mode dhe elegante.

Jo vetem do ti japin nje pamje te re karrigeve por gjithashtu do mbrojne dhe parandalojne demtimin nga gervishtjet, njollat etj.

Keto mbulesa jane te buta dhe te rehatshme ne prekje dhe shume te pershtatshme per tapicerite e konsumuara dhe do t’i japin nje pamje inovative karrigeve tuaja,


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulesa per karrige online ne dyqan taxi

Mbulesa per karrige me printe te ndryshme