Mbulesa mushama me zinxhir per veshje

690 L

Ka stok

  • Mbulesa per veshje
  • Material mushama
  • Me zinxhir ne pjesen para
  • Permasat: 60*118 cm
KODI: i23702111231 Kategori: ,

MBULESA MUSHAMA ME ZINXHIR

Mbani te sistemuar, te rregullt dollapin dhe rrobat te sigurta dhe te pastra me keto mbulesa mushama me zinxhir.

Mbulesa mushama te pershtatshme per xhupa, kostum apo fustane.

Ne pjesen e siperme kane hapesire per te vendosur kremastar. Mbron rrobat nga pluhuri dhe mola, rezistente ndaj ujit dhe mykut, mban larg qimet e kafsheve dhe pluhurin.

Specifika:

  • Mbulesa per veshje
  • Material mushama
  • Me zinxhir ne pjesen para
  • Permasat: 60*118 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulesa per veshje online ne dyqan taxi

Mbulesa mushama me zinxhir per veshje