Mbrojtese per muskujt dhe kycet e duarve

1,000 L

Ka stok

KODI: Q-98769993 Kategori: ,

MBROJTESE PER MUSKUJT E DUARVE

Mbroni kycet dhe muskujt tuaj me kete mbrojtese praktike dhe te sigurt ne perdorim.

Me gjatesi te pershtatshme per te mbuluar nje zone te plote. Lehte per t’u veshur dhe i pershtatshem per lendime sportive apo ne pune.

Suporti dhe ngrohtesia jo vetem qe ndihmojne ne kontrollin dhe uljen e enjtjes se kyceve, por gjithashtu rrisin rrjedhjen e oksigjenit ne muskuj.

Super elastike siguron nje pershtatje te rehatshme ne kycet e dores me kend te plote 360 grade.

Projektuar ne menyre ergonomike per gamen e plote te levizjes dhe rehati superiore.

Minimizon demtimet, ofron mbeshtetje optimale te muskujve gjate stervitjeve dhe aktiviteteve te perditshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Mbrojtese per muskujt dhe kycet e duarve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese krahu online ne dyqan taxi

Mbrojtese per muskujt dhe kycet e duarve