Mbrojtese krevati per bebe 120×40 cm

3,490 L

Ka stok

  • Mbrojtese krevati per bebe
  • Permasa 120×40 cm
  • Me kapese te sigurta
  • Kapet nen dyshek
KODI: i23702111275 KATEGORIA:

MBROJTESE KREVATI PER BEBE

Mbrojtese krevati per bebe me permasa 120×40 cm. Jo vetem qe ofrojne siguri, por kane edhe nje dizajn te kendshem per dhomen e te vegjelve.

Keto mbrojtese mbajne te sigurt vogelushet nga reniet nga krevati. Pershtatet mjaft mire me shumicen e krevateve.

Shume e rendesishme kur femija kalon nga krevati i bebit ne ate pa mbrojtese.

Praktike dhe e sigurt, asnje rrezik qe femija të bjere nga krevati gjate fjetjes.  Pozicionohet me rehati poshte dyshekut, dimensionet 120×40 cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbrojtese Dysheku

Main Menu

mbrojtese krevati per bebe ne dyqan taxi

Mbrojtese krevati per bebe 120x40 cm