Mbajtese ushqimesh | Per pinknik ose ne plazh

1,200 L

Ka stok

 • Material cilesor dhe rezistent ndaj faktoreve te jashtem.
 • Dizajn kompakt dhe rezistent.
 • Praktike dhe e lehte per t’u transportuar kudo.
 • Pastrohet lehte.
 • Permasat: 42 * 29* 23cm (L * W * H).

MBAJTESE USHQIMESH PER PIKNIK OSE PLAZH

Mbajtese ushqimesh per piknik.Ruani ushqimet shtëpiake në menyren me te mire dhe te sigurt me mbajtesen tonë të përshtatshme dhe te sigurt per ushqimet tuaja. Ju do të mahniteni me mënyrën se si kjo mbajtese ushqimesh do te ruaj ushqimet tuaja ndërsa nderkohe plotëson dekorin tuaj në natyrë.

KUTI PER MBAJTJEN E USHQIMEVE

E përsosur për të qene multifunksionale. Ju mund t’a merrni ate me vete kur shkoni per te bere piknik me shoqerine tuaj ose te afermit tuaj. Gjithashtu mund t’a merrni me vete kur shkoni me pushime apo ne udhetime te ndryshme.Mirëmbajtje e thjeshtë ndërtimi në të gjitha kushtet klimaterike i reziston njollosjes dhe bën pastrimin të lehtë per ju. Material ndertimi cilesor.

Mbajtesja e ushqimeve eshte portabël, me dizajn të palosshëm, kjo kuti depozitimi është e lehtë për t’u transportuar dhe per t’u marre me vete kudo qe ju shkoni me pushime..

Cilësi e lartë, ndërtimi i qëndrueshëm, kompakt dhe i fortë, rezistent ndaj kushteve klimaterike PP parandalon prishjen e material te kesaj mbajtese. Mjafton t’a pastoni sa here ka nevoje dhe t’a vendosni ne nje vend te kujdesshem.

SPECIFIKAT:kuti per mbajtjen e ushqmeve bli online dyqan taxi
 • Material cilesor.
 • Rezistent ndaj kushteve klimaterike.
 • Dizajn kompakt dhe rezistent.
 • Praktike dhe e lehte per t’u transportuar.
 • Pastrohet lehte.
 • Permasat: 42 * 29* 23cm (L * W * H).

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese ushqimesh | Per pinknik ose ne plazh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese ushqimesh per piknik ose plazh dyqan taxi

Mbajtese ushqimesh | Per pinknik ose ne plazh