Mbajtese trekendore moderne 360 grade | Rotating Corner Shelve

2,490 L

Ka stok

 • Mbajtese trekendore moderne.
 • Dizajn unik dhe praktik
 • Permasat: 27x27x65 cm.
 • Ngjyra: e bardhe.
 • Mund t’a vendosni ne cdo dhome te shtepise suaj.
KODI: mbajtese-trekendore-moderne Kategori: , , , ,

MBAJTESE TREKENDORE MODERNE 360 GRADE

Organizuesi trekendor me 4 nivele, pa montim, organizimi do të jetë me i bukur, jo thjesht e rregullt. I pershtatshem per cdo dhome dhe aredim te shtepise suaj.

Rotating Corner Shelve

Mbrojtja e privatësisë: 360 Derë rrotulluese, ju mund të vendosni sendet private, nëse nuk doni që të tjerët të shohin se çfarë ka brenda, thjesht mund t’a mbyllni.
Mbajtesen trekendore ju mund ta perdorni ne tualet, per te vendosur detergjente apo aksesore te ndryshem te cilet j’u marrin shume hapsire. Mund t’a vendosni ne sallonin tuaj duke vendosur aksesore te ndryshem. Gjithashtu edhe ne kuzhinen tuaj ku do te jete nje ndihmese e madhe per rremujen te cilen me kete mbajtese ju do ta evitoni menjehere.

Detaje te produktit:

1. Raftet e ndryshme të niveleve të lartësisë së magazinimit për aksesore të ndryshem, e bëjnë magazinimin të lehtë

2. Çdo shtresë ka një tapë në rast të rënies.

3. I papërshkueshëm nga uji, bordi unik i kullimit në pjesën e poshtme.

4. I perbere nga gota thithëse në anën e pasme për ta mbajtur më të fortë.

mbajtese moderne 360 grade bli online ne dyqan taxi5.Dizani unik i mbajteses trekendore nuk do te jete thjeshte praktik dhe domosdoshem por mund të jetë një zbukurim në shtëpinë tuaj.

Specifikat:
 • Mbajtese trekendore moderne.
 • Dizajn unik dhe praktik
 • Permasat: 27x27x65 cm.
 • Ngjyra: e bardhe.
 • Mund t’a vendosni ne cdo dhome te shtepise suaj.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese trekendore moderne 360 grade | Rotating Corner Shelve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese trekendore moderne bli online ne dyqan taxi

Mbajtese trekendore moderne 360 grade | Rotating Corner Shelve