Mbajtese televizori per ne mur | Full Motion Mount

2,990 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 55inch.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
KODI: mbajtese-televizori-muarel-p4 KATEGORIA:

Mbajtese televizori per ne mur | Full Motion Mount

Mbajtese televizori per ne mur | Full Motion Mount

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 55inch.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori per ne mur | Full Motion Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese televizori per ne mur | Full Motion Mount

Mbajtese televizori per ne mur | Full Motion Mount