Mbajtese telefoni universale e palosshme Earldom EH176

1,090 L

Ka stok

KODI: i220005 Kategori: ,

MBAJTESE TELEFONI E PALOSSHME

Mbajtese telefoni universale, me dizajn te palosshem dhe kend te rregullueshem.

Kendi i rregullueshem fale mekanizmit levizes ju mundeson te gjeni kendin e duhur per qendrimin e telefonit.

Bere nga material silikoni dhe plastike cilesore, per te mbrojtur pajisjen tuaj dhe per qendrueshmeri me te mire.

Informacione:

  • Mbajtese telefoni universale
  • Model EH176
  • Kend i rregullueshem shikueshmeri

Bli online ne Dyqan Taxi | Qenda me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese telefoni universale e palosshme Earldom EH176”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni universale earldom online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni universale e palosshme Earldom EH176