Mbajtese sfungjeri dhe sapuni per lavaman

1,490 L

Ka stok

  • Ideale per lavamanin e kuzhines dhe tualetit.
  • Mban ambjenti te paster dhe te rregullt.
  • Kundra ndryshkut.
  • Material cilesor.
KODI: mbajtese-sapuni-dhe-sfungjeri Kategori: , , ,

MBAJTESE SFUNGJERI DHE SAPUNI PER LAVAMAN

Rezistent ndaj ndryshkut dhe i qëndrueshëm, rezistent ndaj gërvishtjeve dhe rezistent ndaj deformimit.

Mbërthejeni në rubinet, lehtë për t’u përdorur. Ky mbajtës sfungjeri i kuzhinës VETEM i përshtatshëm për rubinetat e rrumbullakëta me një diametër 1,5-2,5 cm eshte cilesor dhe shume praktrik.

E shkëlqyeshme për kuzhinë, vend pune, tualet.Ideale e përsosur për pajisje shtëpiake për ta mbajtur të pastër kuzhinën tuaj.

Specifikat:mbajtese sapuni dhe sfungjeri
  • Ideale per lavamanin e kuzhines dhe tualetit.
  • Mban ambjenti te paster dhe te rregullt.
  • Kundra ndryshkut.
  • Material cilesor.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese sfungjeri dhe sapuni per lavaman”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese sfungjeri dhe sapuni per lavamanin

Mbajtese sfungjeri dhe sapuni per lavaman