Mbajtese per tharjen e eneve te kuzhines

2,190 L

Ka stok

  • Mbajtese enesh
  • Permasat: 430x305x140mm
  • Materiali: metal + dru
  • Ngjyra: e bardhe
KODI: i230066164 Kategori: ,

MBAJTESE PER THARJEN E ENEVE

Mbajtese praktike dhe dekorative per tharjen e eneve te kuzhines eshte nje kombinim perfekt i prakticitetit dhe bashkekohor duke e bere te pershtatshem per cdo kuzhine.

Kapacitet kompakt dhe i madh 430x305x140mm perfshin dy mbajtese per enet si pirune, luge etj.

Cilesi e larte bere prej hekuri rezistent ndaj ndryshkut per qendrueshmeri dhe prakticitet.

Kursen hapesire e projektuar per t’iu pershtatur te gjitha kuzhinave. Tabakaja mund te hiqet duke e bere te lehte per t’u pastruar dhe per ta mbajtur banakun te thate.

Specifika:

  • Mbajtese enesh
  • Permasat: 430x305x140mm
  • Materiali: metal + dru
  • Ngjyra: e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

mbajtese enesh online ne dyqan taxi

Mbajtese per tharjen e eneve te kuzhines