Mbajtese per tharesen e flokeve | Hair drier frame

1,390 L

Ka stok

 • Mbajtese per tharesen.
 • Material cilesor dhe kompakt.
 • Dizajn unik dhe te qendrueshem.
 • Anti lageshtires dhe mykut.
 • Ngjyre e bardhe.
KODI: mbajtese-per-tharese Kategori: , ,

MBAJTESE PER THARESEN E FLOKEVE

E gjithë mbajtesja per tharesen e flokeve i cila vendoset në mur është bërë nga materiali HIPS, i cili është një plastikë e modifikuar nga materiali PS. Rezistenca e e materialit plastik eshte e përmirësuar me 2-3 herë me teper. Materiali i trashë nuk është i lehtë të deformohet, është i qëndrueshëm dhe i sigurt për mjedisin.

MBAJTESE THARESE FLOKESH

Mbajtesja per tharesen e flokeve eshte e dizajnuar me kujdes, eshte shumë e qëndrueshme dhe mund të mbajë peshën e çantave shkollore, zinxhirëve të çelësave, cadrave dhe sendeve të tjera shtëpiake.

Gjithashtu mund të kursejë në mënyrë efektive hapësirën dhe të zgjidhë problemin e parregullsise ne shtepine tuan. Mbajtese ideale per tharsen dhe aksesore te tjere te tualetit apo te dhomes se ku do e vendosni.

Mbajtesja per tharesen ka nje dalje të vogël kulluese, e cila mund të sigurojë që pjesa e brendshme të jetë e thatë dhe të parandalojë lagështimin e mykut.Produkti është bërë nga materiali ABS, ngjyra është e bardhë, mund të ruajë mirë sendet, të plotësojë nevojat tuaja ditore dhe t’ju japë një ambient me cilësi të lartë dhe të pastër.

Specifikat:mbajtese tharese flokesh bli online dyqan taxi
 • Mbajtese per tharesen.
 • Material cilesor dhe kompakt.
 • Dizajn unik dhe te qendrueshem.
 • Anti lageshtires dhe mykut.
 • Ngjyre e bardhe.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Mbajtese per tharesen e flokeve | Hair drier frame”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per tharesen e flokeve

Mbajtese per tharesen e flokeve | Hair drier frame