Mbajtese per tharese flokesh me rrotullim

790 L

Ka stok

KODI: g-2233493 Kategori: ,

MBAJTESE PER THARESE FLOKESH

Mbajtese per tharese flokesh e bere nga material ABS, miqesore me mjedisin, rezistente ndaj ujit per nje perdorim afatgjate.

Montim i lehte ju mundeson ta aplikoni ne cdo siperfaqe te lemuar dhe te thate.

I pershtatshem per tualete, dhoma gjumi, dhoma ndenjeje, hotele dhe me shume.

Mbajtesja e pajisjeve te stilimit te flokeve mundeson rrotullim 180 grade, i pershtatshem per te ndryshuar kendet gjate perdorimit.

Specifika:

  • Materiali: ABS.
  • Madhesia: Perafersisht. 13x4x6cm
  • Ngjyra: E gjelber, e verdhe, portokalli.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per tharese flokesh me rrotullim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per tharesen online ne dyqan taxi

Mbajtese per tharese flokesh me rrotullim